ЭПРА купить балласты | СВЕТОДИОДНЫЕ ЛАМПОЧКИ, модули, ПРОЖЕКТОРЫ | LED ЛАМПЫ цена, купить

LED Продукция

ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Наши светодиодные лампы и прожекторы можно купить в городах: Киев, Харьков, Донецк, Днепропетровск, Львов, Одесса. Доставка по всей Украине.

Яндекс.МетрикаКрім сучасного світлодіодного освітлення, у вашому сучасному будинку наверняка буде потрібна система відеоспостереження. В цій статті ми поговоримо про це.

Щоденні зведення з порталів новин демонструють, що навіть броньовані двері, чи хитромудрі замки не можуть спинити грабіжників, які мають своє спеціальне знаряддя.

Але є методика, яка допоможе захистити майно, будинок, дачу, та звести до мінімуму можливість пограбування. Система відеопостереження являє собою спеціальне охоронне устаткування, яке постійно працює і має змогу фіксувати все, що буде відбуватися у обзорі відеокамери. Не кожен з злочинець ризикне коїти крадіжку під наглядом відеокамер, розуміючи, що це буде прямим доказом скоєння злочину.

Сучасні системи відеоспостереження ( можна придбати на сайті https://prel.prom.ua/g17208863-sistemi-vdeosposterezhennya-komplektuyuch ) бувають трьох типів - побудовані на базі відео реєстратора, складається з такого комплекту - одна або декілька камер, відеореєстратор і монітор. Завдання відеореєстратора фіксувати запис, а далі він має передавати запис на монітор або записувати на жорсткий диск. Кожна система відео спостереження має свої технічні характеристики, і в залежності від цього, зроблений запис може зберігатися від декількох годин до декількох днів.

Далі система відеоспостереження на базі персонального комп'ютера і плат відео захоплення - . складається зі звичного всім персонального комп'ютера, зі спеціальною платою захоплення відеозображення. Для цього типу відеоспостереження характерне те, що для того щоб переглянути зображення, така система відеоспостереження підключається до монітора або телевізора.

Та третій тип це система відеоспостереження, створена на базі персонального комп'ютера та IP-камер. Даний тип можливо порівняти з попереднім, завдяки однаковому методу управління системою (використовуючи ПК), але відмінністю буде методика передачі сигналу від камери до ПК і відсутність плат захоплення відеозображення. Для передачі сигналу використовують мережевий кабель, а замість плат застосовують маршрутизатори, роутери, мости.

Базовими завданнями систем відеоспостереження , незалежно від об’єкту, який потребує нагляду, залишаються поточний нагляд, опрацювання архівних відеозаписів, переглядання поточних кадрів та архівних відеозаписів на дистанції. Крім цього системи відеоспостереження для будинку чи дачі використовуються для запису відеозображення по детектору руху, в деяких випадках відеоспостереження забезпечить запис, у разі відсутності сигналу та при спрацьовуванні охоронних датчиків.

Окремої уваги потребує місце розташування камер спостереження, запорукою успіху в охороні будинку, дачі буде ретельно підібране місце фіксації камер. Ключовим завданням для камер буде охоплення всього периметру, який потребує нагляду, уникаючи так званих «мертвих зон».

Розглянувши типи систем відеоспостережень, можна дійти висновку, що для охорони майна, будинку, дачі не потрібно встановлювати відеоспостереження на базі ПК і IP-відеоспостереження, які є дорожчими та складнішими у обслуговуванні. Цілком підходящим та задовільним варіантом буде відеоспостереження на базі відео реєстратора, завдяки доступній ціні та технічним характеристикам.


На главнуюНа главную

Быстрый подбор по тегам

Новые товары

На данный момент нет новых товаров

Подбор ламп для дома

Цена, грн:
от до
Тип цоколя:
Яркость свечения:

СВЕТОДИОДНЫЕ ЛАМПЫ